APARTHOTEL PRESTIGE

Luksusowe apartamenty inwestycyjne w Zakopanem

61 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW

W budynku powstało 61 luksusowych apartamentów inwestycyjnych o powierzchni dostosowanej do Twoich preferencji: od 20 do 50 m² z przeszklonym balkonem lub tarasem. Układ każdego z nich zaprojektowany został z myślą o wynajmie turystom, którzy podczas wypoczynku szukają komfortu i cenią sobie funkcjonalną, wygodną przestrzeń. Także Ty, przyjeżdżając do swojego apartamentu, będziesz czuł się tu lepiej niż w domu.

studia z aneksem kuchennym
apartamenty 2- lub 3-pokojowe
balkony lub tarasy

PRZESZKLENIA I WIDOK NA GÓRY

Budynek z elementami charakterystycznymi dla architektury Podhala zaprojektowany został w kształcie litery C otwartej na południe. Z większości mieszkań roztacza się piękny widok na otaczające Zakopane góry: Tatry z Giewontem na czele, zielone lasy reglowe, pasmo Gubałówki, a nawet Gorce. Dzięki dużej liczbie okien i przeszkleń wnętrza są doskonale doświetlone, a wykorzystanie naturalnego drewna i kamienia podkreśla ponadczasową elegancję.

szklane windy
elementy z drewna i kamienia
klimatyczne wnętrza

WYKOŃCZONE POD KLUCZ

Kupując apartament, odbierasz gotowe, luksusowo wyposażone mieszkanie. W Twoim apartamencie znajdzie się nie tylko wysokiej klasy sprzęty RTV AGD, lecz także pościel i ręczniki, a nawet drobne, gustowne dodatki, jak wazon z kwiatami czy świece. Wszystko dobrane przez sprawdzonych projektantów wnętrz, którzy pracują dla nas na wyłączność i wiedzą, jakie materiały z jednej strony cieszą oko, a z drugiej – najlepiej sprawdzają się podczas eksploatacji przy wynajmie krótkoterminowym.

dogodne pobyty właścicielskie
pełna własność z księgą wieczystą
obsługa operatora

NIERUCHOMOŚCI NA WYNAJEM – NAJLEPSZA INWESTYCJA KAPITAŁU

Inwestycje w nieruchomości na wynajem to według analityków i niezależnych doradców jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji długoterminowych. Tym bardziej, że lokaty w bankach są dziś niskooprocentowane, a inwestowanie na giełdzie i trading obarczone są obecnie dużym ryzykiem.

Stabilny i bezpieczny zysk zapewniają zwłaszcza apartamenty inwestycyjne w górach, gdzie sezon turystyczny rozkłada się praktycznie na cały rok. Podkreślają to zwłaszcza nasi klienci, którzy wcześniej zainwestowali w apartament nad morzem, gdzie sezon trwa nawet trzy razy krócej. Wielu z nich przyznaje, że nie spodziewało się, że zakup luksusowego apartamentu w Zakopanem przeznaczonego na wynajem będzie tak rentowną inwestycją. Zwłaszcza jeśli za kompleksową obsługę i promocję apartamentu w całości odpowiada profesjonalny operator.

inwestycja w realną wartość
ponad 280 dni wysokiego i średniego sezonu
profesjonalny i sprawdzony operator

JAK TWÓJ APARTAMENT BĘDZIE ZARABIAŁ?

Jak pokazują badania Ruchu Turystycznego na Podhalu w 2017 r., niemal połowa turystów przyjeżdżających do Zakopanego spędza tu od 4 do 7 nocy, a kolejne 30% zatrzymuje się na 2-3 noce. Oznacza to, że Twój apartament w sezonie może zostać wynajęty nawet dwukrotnie w ciągu jednego tygodnia. Aby zawsze był w 100% gotowy na przyjęcie gości, wszystkimi sprawami związanymi z jego wynajmem, promocją i bieżącą obsługą zajmie się solidny i sprawdzony operator Aparthotelu Prestige, który doskonale zna rynek wynajmu na Podhalu oraz potrzeby i oczekiwania gości.

Do zadań operatora należą:

  • obsługa gości na miejscu,
  • sprzątanie apartamentu,
  • uzupełnienie kosmetyków, środków czystości i kuchennych artykułów pierwszej potrzeby,
  • marketing i promocja apartamentu oraz całego obiektu,
  • optymalizacja ceny wynajmu,
  • bieżące naprawy,
  • comiesięczny przelew na Twoje konto,
  • przygotowanie apartamentu na Twój przyjazd.

Tobie zostaje jedynie sprawdzenie przelewów z wypracowanym przez apartament zyskiem.

Operator Aparthotelu Prestige nie pobiera żadnej stałej miesięcznej opłaty, otrzymuje jedynie prowizję od wypracowanego zysku. Dzięki takiemu modelowi masz pewność, że zapewnienie jak najlepszego obłożenia po korzystnych stawkach leży też w jego interesie.

SKĄD MAM MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE FAKTYCZNIE ZAROBIĘ NA TEJ INWESTYCJI?

Od kilku lat obserwujemy na Podhalu rosnące zainteresowanie pobytami w aparthotelach, które łączą zalety hotelu ze swobodą i prywatnością niezależnego mieszkania. Co miesiąc frazy „apartamenty Zakopane” czy “apartamenty na sprzedaż w górach” są wpisywane przez użytkowników kilka tysięcy razy! Zakopane jest też najczęściej wyszukiwaną destynacją w każdym możliwym rankingu i zestawieniu.

Wynająć apartament wakacyjny to jakby wprowadzić się na jakiś czas do nowego, luksusowo wyposażonego domu w malowniczo położonym miejscu. Jest to forma zakwaterowania często wybierana przez rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół, które cenią sobie komfort, dostęp do w pełni wyposażonej kuchni i wspólną, wygodną przestrzeń w salonie. Szczególnie poszukiwane są nowe, luksusowe apartamenty w Zakopanem ze stylowym designem nawiązującym do regionu, garażem i widokiem na góry.

TATRA STYLE – DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Jako firma deweloperska z Podhala doskonale znamy lokalny rynek i uwarunkowania. W ciągu kilkunastu lat zrealizowaliśmy sporo inwestycji. Jako właściciel aparthoteli, hoteli, willi i pensjonatów w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Kościelisku – znamy preferencje i potrzeby turystów z kraju i zagranicy, czyli Twoich przyszłych klientów. Przede wszystkim jednak dbamy o Twój zysk, bo zadowolenie i zaufanie klienta to kapitał, który procentuje.

Buduj z nami swoją przyszłość!